Список найпопулярніших позик - знайдіть найкращий і залиште заявку

Рейтинг найкращих позик і онлайн-кредитів в Україні за липень 2024 року розміщений на цій сторінці. Він включає популярні пропозиції фінансових компаній, які мають підвищений середній бал у відгуках і отримують найбільшу кількість онлайн-заявок від бажаючих. Тут знайдуться найвигідніші варіанти не тільки з перекладом на карту, але і видаються готівкою в відділенні компанії. Оформлення та переклад вимагають не більше 15 хвилин.

Топ МФО по выбору Gdezaim.com.ua на основе статистики одобрения кредитов

Лучшие МФО по оценкам посетителей

Самые новые МФО Украины

Чому має сенс брати перший займ серед найпопулярніших

Якщо ви вперше підбираєте мікропозик - використовуйте представлений вище рейтинг, щоб знайти оптимальний варіант серед користуються популярністю у багатьох клієнтів. Багато з них оформляються протягом півгодини, в будь-який час доби і без довідок про доходи: досить бути повнолітнім і мати діючий паспорт громадянина України з пропискою.

Новому позичальникові зазвичай не дають більше 5000 гривень, зате якщо повернути позику вчасно - в наступний раз можуть видати до 10 тисяч і більше. Найшвидші способи отримання - готівкою в офісі або на картку будь-якого банку.

Способи отримати і повернути позикові кошти

Якщо раніше гроші видавали тільки в офісі, то зараз популярні позики можна отримати через інтернет, причому декількома способами:

  • на пластикову карту;
  • на банківський рахунок;
  • на електронний гаманець (в деяких випадках).

Повертати гроші теж можна по-різному: в особистому кабінеті, платежем з карти, на розрахунковий рахунок організації, через платіжний термінал, а в окремих випадках - на віртуальний гаманець.

Порівняйте умови в списку пропозицій цього рейтингу і залиште заявку на один з кращих позик. І ви можете бути впевнені - ваш вибір вже багато раз підтверджено іншими позичальниками.

Вам можуть допомогти і інші актуальні рейтинги: позики з перерахуванням на картку, або нові мікрокредити

Часті питання про "позика Найпопулярніші"

Чи можна оформити кредит онлайн через мобільний додаток?
Найшвидші способи отримання грошей
Як дізнатися заздалегідь, чи схвалять заявку?

Відгуки про кредити онлайн

Відмінна компанія! Користуюся тільки їй! Головне вчасно повертати, тоді без проблем дають потрібну суму! Всім добра!

27.09.2022 | Арт

це хороша компанія, швидко видають і ставка невелика, комісій додаткових немає, тільки страховка, буду наступного разу теж сюди звертатися

22.05.2024 | Толя

Самая дешёвая компашка!!!

04.07.2024 | Сергей

Величезна просто комісія!!! Грабіж! Більше сюди не звернуся. Але видають дуже швидко і кредитною історією мабуть не сильно цікавляться

14.03.2024 | Анонимно

Калькулятор переплати по кредитів

гривень
% в день
Розрахувати
от 0₸ до 1995₽
Розрахунок є приблизними і призначений для використання тільки в ознайомлювальних цілях. Точну суму платежу і переплату Ви можете дізнатися на сайті кредитної організації!
Чи була ця сторінка корисною?
0  з  0   користувачів визнали її корисною
0  0