Часті питання і відповіді про мікропозики

 • Кредити видаються громадянам України, які досягли 18 років. Знадобляться паспорт, ідентифікаційний код і діючий номер телефону.
 • На нашому сервісі порівняйте кредитні пропозиції мікрофінасових компаній України. Виберіть найбільш підходящі для вас умови кредиту і оформіть онлайн-заявку. Якщо вона буде схвалена, компанія повідомить вам про це в електронному листі або смс-повідомленні і виплатить кошти зазначеним вами способом.
 • Зазвичай мікропозики видаються на термін від 1 до 30 днів, але на нашому сайті є пропозиції МФО і на довгостроковий період (до 12 місяців).
 • Розмір грошового кредиту може бути від 100 до 30 000 гривень, конкретна сума залежить від обраної компанії. Як правило, при першому зверненні доступна невелика сума, але вона буде збільшуватися при повторних зверненнях в обрану компанію.
 • Без відправки заявки зробити це неможливо, адже у кожної людини своя ситуація. При оформленні заявки завжди вказуйте всі необхідні дані, щоб у компанії не виникло зайвих питань і сумнівів в схваленні позики.
 • Зазвичай відповідь приходить в смс повідомленні на вказаний номер телефону.
 • Наш сайт пропонує кредити МФО, які представлені практично у всіх населених пунктах України. Територіальних обмежень по подачі заявок немає.
 • Так як більшість позик зараз оформляється онлайн, то розгляд заявок і отримання грошових коштів в багатьох компаніях також відбувається цілодобово, без вихідних і перерв.
 • Можливо вказані в всі дані за заявкою або вони введені некоректно. Перевірте їх і спробуйте подати повторну заявку через вказаний на сайті МФО період. Зазвичай він триває від кількох днів до місяця і більше.
 • В середньому розгляд заявки займає від 5 хвилин до півгодини.
 • Найчастіше використовуються 2 способи отримання грошей: на карту і готівкою.
 • Можливо, ви були не в мережі, коли повинна була прийти смс з перевірочним код для оформлення кредиту. Замовте повторне sms, натиснувши кнопку «Відправити ще раз».
 • Дострокове погашення кредиту можливе, але деякі компанії можуть брати за це комісію, тому завжди уважно вивчайте договір.
 • Щоб уникнути штрафу, МФО пропонують самостійне продовження кредиту в особистому кабінеті або за телефоном служби підтримки.
 • В цьому випадку будуть застосовуватися штрафні санкції. За кожен день прострочення компанія нараховує додаткові відсотки по кредиту (розмір і порядок нарахування прописані в договорі). Якщо ви будете ігнорувати нагадування про сплату, МФО може стягнути борг через колекторське агентство або суд.
 • При виникненні проблем із завантаженням сторінок сайту нашої чи іншої компанії, виконайте наступне: Видаліть cookie і кеш інтернет-браузера. При використанні застарілої версії браузера, поновіть її до актуальної. Увімкніть JavaScript. Вимкніть VPN і /або проксі-сервер. Якщо проблема залишається - використайте браузер іншого виробника.
 • Найбільш швидкий варіант - банківська карта Visa / MasterCard. В середньому МФО приймають рішення по онлайн-кредиту протягом 5-10 хвилин цілодобово. Переведення грошей на карту відбувається також в будь-який час доби протягом декількох хвилин. Також є варіант переказу на розрахунковий банківський рахунок, зареєстрований на ім'я позичальника. У цьому випадку зарахування грошовий коштів здійснюється в робочий час банку від 1 до 3 діб.
 • Деякі компанії дають можливість виплачувати борг і відсотки декількома платежами. Це правильніше, ніж допускати прострочення або не платити зовсім, так як позикова сума зменшується. Як правило, часткова оплата реалізована аналогічно механізму продовження (пролонгації позики). Тобто в день погашення ви вносите наявну суму і розмір боргу знижується. Точний розмір часткового платежу та залишку до оплати можна уточнити в особистому кабінеті або за номером сервісної служби.
 • Якщо ви виявили, що з вашої банківської карти почали знімати гроші після подачі заявки на пошук кредиту, то швидше за все у вас підключена платна підписка від компанії з підбору мікрокредитів. Можливо, ви раніше зверталися або переглядали варіанти онлайн кредиту, і залишили свої контакти. Найчастіше це трапляється, якщо ви не читаєте правил МФО перед оформленням заявки на онлайн кредит. Формально, це можна вважати однією з форм шахрайства, розрахованої на людську неуважність. Відмова від таких послуг - не швидкий процес. Необхідно звернутися в найближчий офіс МФО з письмовою заявою, або написати офіційного листа з відмовою від підписки на поштову адресу даної компанії, яка вказана в «Контактах» на її офіційному сайті.Щоб уникнути подібних ситуацій, рекомендуємо, при необхідності взяти кредит, звертатися тільки в перевірені кредитні компанії та цікавитися відгуками інших клієнтів.
 • Майже завжди для отримання доступний тільки один кредит, наступний стане доступним при своєчасній оплаті поточного (і основної суми, і відсотків). Але деякі мікрокредитні компанії можуть видати додаткові кошти понад поточний кредит - про це можна дізнатися на офіційному сайті організації.
 • Так. Але тільки в тому випадку, якщо ви не перебуваєте в списку боржників мікрофінансової організації або банку. Для цього у вас не повинно бути великих прострочень по виплатах.
 • Онлайн кредит- це мікропозика, доступна для оформлення на сайті мікрокредитної компанії. Нікуди йти не потрібно - заповнення анкети та видача грошей виконуються віддалено. Кошти можуть перевести на карту, банківський рахунок або віртуальний гаманець. Якщо є доступ в інтернет - можна отримати позику в Україні в будь-який день. Це особливо зручно, якщо немає можливості підійти в офіс МФО.
 • При позитивній КІ шанси на схвалення вищі, але це не головний показник оцінки. Навіть при наявності проблемної кредитної історії люди регулярно беруть кредити онлайн в МФО, якщо вони проходять за іншими параметрами (вік, документи та інші).
 • Майже всі МФО позичають гроші без довідок з роботи. Але щоб повернути кредит-онлайн і відсотки, необхідне регулярне джерело доходу. Підійде будь-яка законна діяльність: наприклад, заробітна плата, стипендія, пенсія, виплати. Якщо не вказувати джерело доходу, умови видачі позики можуть бути менш вигідними.
 • Онлайн-кредити в Україні видаються фізичним особам тільки з 18 років.
 • Відмова від кредиту онлайн можлива до підтвердження згоди з умовами кредитного договору. Якщо ви вже підтвердили оформлення, підписавши договір, - скасувати дію неможливо. Після отримання коштів їх можна повернути достроково, заплативши отриману суму і відсотки за період фактичного користування грошима.
 • <p><span id="docs-internal-guid-37ae68ff-7fff-c864-c835-2a82460a7f2c"><span>Так, багато МФО пропонують мобільні додатки для оформлення кредитів онлайн. У додатку ви можете пройти всі ті самі кроки, що й на сайті МФО.</span></span></p>
 • <p><span id="docs-internal-guid-c06eb249-7fff-de98-c071-d6cf0c8f4b9b"><span>Оформлення кредиту онлайн зазвичай займає від 15 до 30 хвилин. У середньому, заявку розглядають протягом 10-20 хвилин, а гроші перераховують на картку відразу після схвалення.</span></span></p>
 • <ul> <li><span id="docs-internal-guid-fddeab1a-7fff-cb9d-a2aa-1ec8d11d8e55"><span>сплачуйте за своїми зобов&#39;язаннями вчасно;</span></span></li> <li><span id="docs-internal-guid-462129e0-7fff-ea00-6139-ea86b4df3579"><span>не допускайте прострочень платежів;</span></span></li> <li><span id="docs-internal-guid-ec32f69d-7fff-064e-06ab-4af94b80567e"><span>не беріть занадто багато кредитів одночасно.</span></span></li> </ul>
 • <p><span id="docs-internal-guid-7d012f94-7fff-6ef1-df13-0977c9cfffea"><span>Отримати мікрокредит з поганою кредитною історією складніше, але можливо. Деякі МФО готові кредитувати таких позичальників, але під вищий відсоток або з іншими обмеженнями.</span></span></p>
 • <p><span id="docs-internal-guid-26289fe9-7fff-86a3-2527-4307b5143045"><span>Список необхідних документів може відрізнятися в різних МФО, але зазвичай він включає:</span></span></p> <ul> <li><span id="docs-internal-guid-4fd42187-7fff-b27d-a8a4-11c0ac06db3b"><span>паспорт громадянина України;</span></span></li> <li><span id="docs-internal-guid-d8c5f9b5-7fff-c8ee-81d8-cdbe3164b4bc"><span>ідентифікаційний код (ІПН);</span></span></li> <li><span id="docs-internal-guid-a8acb95d-7fff-ddfa-26aa-004707928b2f"><span>довідка про доходи (за запитом).</span></span></li> </ul>
 • <p><span id="docs-internal-guid-b50c0f47-7fff-c579-c337-16c217960255"><span>Так, існують вікові обмеження. Мінімальний вік позичальника становить 18 років, а максимальний може відрізнятися в різних МФО і доходити до 75 років.</span></span></p>
 • <p><span id="docs-internal-guid-76ebf3e4-7fff-4d67-e9be-1523ef3b3a24"><span>Не завжди. Деякі МФО пропонують кредити без довідок про доходи, але в цьому разі процентна ставка може бути вищою.</span></span></p>
 • <p><span id="docs-internal-guid-03d18b64-7fff-e5b6-8fea-d995bb6ff5ca"><span>Відсоткові ставки за кредитами онлайн варіюються від </span><strong>0,01%</strong><span> до </span><strong>3,9%</strong><span> на день.</span></span></p>
 • <p><span id="docs-internal-guid-ccde7b9a-7fff-4c7b-5898-fadcf55c79b0"><span>Ні, МФО зазвичай не пропонують індивідуальних умов кредитування.</span></span></p>
 • <p><span id="docs-internal-guid-7cf66da9-7fff-e955-8cdf-4d7373b956ad"><span>Так, у багатьох МФО можна достроково погасити мікропозику.</span></span></p>
 • <ol> <li><span id="docs-internal-guid-5e2e22e2-7fff-f977-90be-4c166bb91d5f"><span>Оформляйте кредит тільки в легальних МФО: Перевірте, чи є у МФО ліцензія на ведення діяльності.</span></span></li> <li><span id="docs-internal-guid-90de5dd0-7fff-126b-85a0-bc6d091fcaa4"><span>Уважно читайте умови договору: Перед оформленням кредиту уважно прочитайте всі умови договору.</span></span></li> <li><span id="docs-internal-guid-dfbe5fbb-7fff-303c-5d70-32e485571f54"><span>Не переходьте за сумнівними посиланнями: Не переходьте за посиланнями із сумнівних джерел, не повідомляйте свої персональні дані незнайомим людям.</span></span></li> </ol>
 • <ol> <li><span id="docs-internal-guid-1798206c-7fff-2745-18fe-12aa348406cd"><span>Перевірте реєстр МФО, на сайті Нацбанку України (НБУ) є повний список усіх легальних компаній.</span></span></li> <li><span id="docs-internal-guid-e3623e33-7fff-4c43-cebb-eea4e0cfebc8"><span>Прочитайте відгуки про МФО на сайтах-відгуках.</span></span></li> <li><span id="docs-internal-guid-7d1d137f-7fff-6d93-5b52-83ac6324ae58"><span>Порадьтеся зі знайомими, які вже брали кредити онлайн.</span></span></li> <li><span id="docs-internal-guid-cb08ce7c-7fff-9025-89bf-6b9cf292f2b9"><span>Не переказуйте передоплату за розгляд заявки, легальні МФО її не вимагають.</span></span></li> </ol>
 • <p><span id="docs-internal-guid-e64e4708-7fff-29ec-1cc9-d61b9c6102f1"><span>Кредит онлайн може бути вигідний у таких випадках:</span></span></p> <ul> <li><span id="docs-internal-guid-ac092283-7fff-4fae-f145-f0cdf6ee4626"><span>вам терміново потрібні гроші;</span></span></li> <li><span id="docs-internal-guid-8d803aba-7fff-6c81-83d7-cbda7eb5a360"><span>вам потрібна невелика сума грошей;</span></span></li> <li><span id="docs-internal-guid-7a1b829a-7fff-832a-be7b-896d83ff8150"><span>у вас немає можливості взяти кредит у банку;</span></span></li> <li><span id="docs-internal-guid-cbb6cf8e-7fff-aaf1-91bd-8d638c413ed5"><span>вам не хочеться йти в офіс МФО.</span></span></li> </ul>

Задать свой вопрос:Рекомендовані онлайн-позики в Україні

Відсоток
Сума
Вік
Строк
Умови
вiд 1,2% до 1,5% на день (РРПС вiд 9935.79% до 27135%)
вiд 5 000 до 50 000 гривень
вiд 18 до 75 рокiв
до 300 днів
РРПС від 17730,47% до 306147,14%
вiд 500 до 25 000 гривень
вiд 18 рокiв
від 331 до 360 днів
від 0,1% до 600% річних (РРПС от 37% до 735 922%)
вiд 1 000 до 58 824 гривень
вiд 18 рокiв
від 56 днів до 12 місяців
Чи була ця сторінка корисною?
3  з  3   користувачів визнали її корисною
3  0