Відгуки о Селфи Кредит

Реальні відгуки клієнтів про мікрокредити Селфи Кредит - відгуки боржників, хто брав позику онлайн на картку, у кого були прострочення і хто погасив без проблем. Якщо ви зверталися в Селфи Кредит, напишіть відгук на нашому сайті і допоможіть іншим зробити правильний вибір мікрокредиту.

Селфи Кредит

Юридична особа:
ООО «Селфи Кредит»

 • Колись пробувала зареєструватись і не приходив код, цього разу все вийшло. Оформила заявку на 9000 під 0,01%. Документів не загружала, даних також, вистачило селфі. Заявку схвалили за хвилини 2. Такою простотою оформлення сервіс нагадує Lovilave та Smartiway. Але на цьому плюси закінчуються. Термін рекомендованого платежа був до 5 числа, проте ще 1 мені прийшло повідомлення, що «завтра термін оплати рекомендованого платежа», також був дзвінок і робот мене повідомив, що саме завтра дата оплати. Почала писати в чат, там не відповідають. Подзвонила до них, пояснили, що це просто нагадування, що через 3 дні обов’язковий платіж, але ж мені не сказали про «через 3 дні», а наголосили, що «завтра». Можливо воно так і є, але склалось враження, що це спроба побільше нажитись, оскільки якщо б я заплатила рекомендований платіж 2 числа, то з цього 2 числа вони би вже нараховували повну відсоткову ставку, тобто 2,20%. І за ці три дні я би переплатила 600гривень. Крім цього, було ще пару дзвінків з нагадуванням, що не зовсім зручно., як на мене, то краще смс. Закрила і не рекомендую.

  05 грудня 2023
  Оцінка: 4
 • Дуже гарний сервic. Допомогли в важки часи!!!!!

  07 лютого 2023
  Оцінка: 3
 • Я хотел взять кредит в кредите мне отказали, зато выведали всю личную информацию в том числе все полностью реквизиты карты вместе с cvv кодом.На второй день была совершена попытка снятия средств с карты через оплату в интернэте .Отзывы все куплены шарага гнилая как и большинство МФО,в жизни больше не свяжусь ни с одним МФО.

  21 грудня 2021
  Оцінка: 4
 • отлично

  08 грудня 2021
  Оцінка: 4

Написати новий відгук про Селфи КредитСелфи Кредит - таблиця порівняння умов

Відсоток
Сума
Вік
Строк
Умови
від 0,01% до 2,2% на день (РРПС від 9 842,79% до 203 406,11%)
вiд 500 до 15 000 гривень
вiд 18 до 65 рокiв
від 5 до 30 днiв
Чи була ця сторінка корисною?
0  з  0   користувачів визнали її корисною
0  0