русский
Пошук позик

ПОШУК ПОЗИК В УКРАЇНІ ПО СУМІ, ТЕРМІНУ І ВІКОМ

Ломбарды в Геническе

На сторінці розміщено список працюючих ломбардів міста Геническ, які видають грошові кредити і позики під заставу цінного майна. Для кожного ломбарду зазначено коротку назву, адресу, код ЄДРПОУ, серія і номер свідоцтва Нацкомфінпослуг. Повне найменування, дані про керівника, контакти та інші відомості розміщені на сторінці ломбарду. Щоб перейти на неї, натисніть на посилання в назві конкретного ломбарду.

Информация обновлена: 15.10.2021

В Геническе ломбардов не нашлось.

Лучшие займы без залога в Геническе

Банк Процентна ставка Сума кредиту Вік Термін кредиту Докладніше
от 0,01% до 1,9% в день
от 600 до 10000 гривен
от 18 до 65 лет
от 5 до 30 дней
Онлайн заявка Докладніше
1,95% в день
до 25000 гривен
от 18 лет
от 1 до 30 дней
Онлайн заявка Докладніше
1,99% в день
от 100 до 20000 гривен
от 18 лет
от 5 до 30 дня
Онлайн заявка Докладніше

Ломбарди Геническа пропонують взяти вигідний грошовий кредит під заставу майна - це можуть бути дорогі прикраси (з золота, срібла та ін.), Автомобіль, побутова техніка (телевізори, ноутбуки), годинник, мобільні телефони, хутряна і шкіряна одяг, інші категорії цінних речей. Кожен ломбард становить власний перелік цінностей, прийнятих в якості застави. Для ряду філій міста Геническ є заполлненіе заявки онлайн.

Всі зібрані в таблиці ломбарди Геническа - учасники Реєстру мікрофінансових організацій Нацкомфінпослуг України. Це гарантує високі вимоги і ретельний контроль з боку Нацбанку. Представлений перелік ломбардів в Геническе був оновлений в октябре 2021 року.

Підпишіться на нові КРЕДИТИ і АКЦІЇ!

Новини про знижки, розіграшах призів та інші вигідні пропозиції для наших передплатників!

Підпишись на розсилку і дізнайся першим!